Ordulu futbolseverlerin ilk olarak Edirnespor başında Orduspor 1967 A.Ş.'yi Yeni Ordu Stadyumu'nda 6-1 yendiği maçla yakından tanıdığı Cahit Erçevik, bu galibiyetin üzerinden 24 saat geçmeden Orduspor 1967 A.Ş.'nin teknik direktörü olmuştu. Teknik Direktörlük kariyerinde birçok tesadüfü barındırmaya devam eden ve 2 Mayıs'ta Ayvalık Hüsnü Uğural Stadyumu'nda Edirnespor teknik direktörü olarak Play-Off 1.Tur maçını kaybederek Ayvalıkgücü Belediyespor'a elenen teknik direktör Cahit Erçevik sekiz gün sonra farklı bir takımla Balıkesir ekibinin karşısına çıktı. 

Edirnespor'da Play-Off sürecinde Ayvalıkgücü Belediyespor'a elenerek sezonu kapatan Cahit Erçevik, 2 Mayıs'ta Ayvalık Hüsnü Uğural Stadyumu'nda penaltı atışları sonrasında üzülen taraf olmuştu. Cahit Erçevik bu maçın üzerinden geçen sekiz günlük süreç sonrasında bu kez 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü olarak Ayvalık Hüsnü Uğural Stadyumu çimlerine çıktı. Ayvalık Belediyespor taraftarlarının tepkisi ile karşılaşan Cahit Erçevik, 52 Orduspor Futbol Kulübü başında ilk maçında 2-0 kazandı ve takımı finale yükseltti.

52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Cahit Erçevik, henüz iki antrenmanla çıktığı Ayvalıkgücü Belediyespor maçından sonra gelen galibiyet sonrasında ise büyük sevinç yaşadı.