Ordu Futbolu'nda Orduspor 1967 A.Ş. teknik direktörü olarak tanınan ve takımı iki sezon boyunca Play-Off potasına sokan teknik direktör Cahit Erçevik, bu sezon başında Ordu'dan ayrılmıştı. Bu sezon başında anlaşmaya vardığı 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile beklenen performansı gösteremeyen Cahit Erçevik, dört maçta aldığı tek puanla birlikte takımla yollarını ayırmıştı. 2.Lig macerası kısa süren Cahit Erçevik, eski takımı Edirnespor'a imza atarken bu hafta 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün rakibi olarak Ordu'ya geliyor.

Cahit Erçevik

Edirnespor'a bu sezon tekrar geri dönen ve şu ana kadar takımın başında 19 karşılaşmada 10 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet alan Cahit Erçevik, yeniden Yeni Ordu Stadyumu çimlerine basacak. Orduspor 1967 A.Ş.'nin başında son olarak 6 Haziran 2023 tarihinde Yeni Ordu Stadyumu'nda sahaya çıkan Cahit Erçevik, bu maçın üzerinden geçen sürede ilk kez Ordu'ya gelecek.

Orduspor 1967 A.Ş.'de 1.5 sezon teknik direktörlük yapan ve toplamda 46 maçta 24 galibiyet, 11 beraberlik ve 11 mağlubiyet alan Erçevik, geçen sezon bitince takımdan ayrılmıştı. Erçevik, Edirnespor yönetiminde deplasmanda çıktığı son dört lig maçında galibiyet alamadı.
 

Editör: Samet Karadağ