TFF 3.Lig Play-Off Finali’nde bir tanesi 25 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak. Dev final öncesi 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Cahit Erçevik ve Çimentaş Elazığspor  teknik direktörü Bülent Yenihayat, Transfer Merkezi Youtube Kanalına konuk oldu. İki teknik direktör program modaretörü Abdullah Akgül’ün sorularını yanıtladı.

3421Cahit Erçevik

52 Orduspor Futbol Kulübü’ne üç maç önce gelen ve daha önce Ordu’da Orduspor 1967 A.Ş.’de de görev yapan Cahit Erçevik, Ordu’ya futbolculara, camiaya ve başkana inanarak geldiğini söylerken ‘’Şehri söylememize gerek yok. Şehirdeki ambians ortada. Takımda çok iyi oyuncular var. Onlara, camiaya, başkana inanarak geldik. Finalin kapısına geldik. İki tane Süper Lig görmüş şehir, bu finalin 3.Lig anlamında şölene dönüşmesini istiyorum. Rams Park’ta 3.Ligin görsel şöleninin olmasını istiyorum. İki şehir de hak ediyor.’’ dedi.

Cahit Erçevik Türkiye’de profesyonel liglerinin en alt kademesinde olduklarını ama taraftar olarak üst seviyede olduklarını söylerken ‘’Başkanımız, yönetimimiz müthiş emekler veriyor. Zorlu bir rakibe karşı çok güzel bir maç oynayacağız. Profesyonel liglerin en alt kademesindeyiz ama Rams Park’ta tribünleri doldurabilecek iki takımın arasında olacağı güzel bir maç diliyoruz. İki tane 2.Ligi hak eden takımın bir tarafının üzülecek olması kötü.  Gönül isterki iki takım el ele çıksın ama maalesef bir takım çıkacak.’’ İfadelerini kullandı.

Editör: Samet Karadağ