2023-2024 sezonunda Play-Off sürecinde takımın teknik direktörü olarak göreve gelen ve takımı finale kadar çıkarmasına rağmen Çimentaş Elazığspor'a kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Cahit Erçevik ile yeniden anlaşılmıştı. Cahit Erçevik'in transfer listesini Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'a verdiği öğrenilirken, 22 Haziran'da yapılacak olan Genel Kurul'dan sonra transfere hız verecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Harun Özcan için kolları sıvayacak.

2022-2023 sezonunda Orduspor 1967 A.Ş.'de kiralık olarak forma giyen ve attığı 17 golle takımın en golcü ismi olarak sezonu tamamlayan Harun Özcan, geçen sezon Cahit Erçevik'in sezon başında anlaşmaya vardığı 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş. Arnavuköy Belediyesi Gençlik ve Spor'a transfer olmuştu. Özcan, Cahit Erçevik ile daha önce Edirnespor'da da beraber çalışırken dördüncü kez farklı bir takımda bir araya gelmek istiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Harun Özcan transferi konusunda ise oyuncunun sağlık durumu konusunda son bir kontrol yaptıracağı ve olumsuz bir rapor gelmesi halinde alternatif isimlere de yönelmek istediği öğrenildi. Dört yıl önce ameliyat masasına yatan ve bir süre yürüme botu kullandıktan sonra sahalara hızlı bir dönüş yapan Özcan, geçen sezon ise sağ ön çapraz diz bağlarının koparmıştı.

Editör: Samet Karadağ