2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de 11.Grup'ta mücadele eden Yozgat Belediyesi Bozokspor lig bitmeden şampiyon oldu ve 3.Lige yükseldi. Yozgat Belediyesi Bozokspor'un 3.Lige yükselmesi Hacılar Erciyesspor karşısında 1-0 kazanılan maçla matematiksel olarak kesinleşirken takımın tecrübeli teknik direktörü Can Güven, 3.Lige yükselme sevincini Yozgat'ta da başardı. 2017-2018 sezonunda 18 yıl aradan sonra Fatsa Belediyespor'u 3.Lig'e çıkarması ile akıllarda kalan Can Güven, kariyerine bir şampiyonluk daha ekledi. Can Güven, Yozgat Belediyesi Bozokspor ile ligin bitmesine iki hafta kala şampiyon oldu.


Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de İskenderun A.Ş., Erzin Belediyespor ve Fatsa Belediyespor’u şampiyon yaparak ‘şampiyon hoca’ olarak bilinen Can Güven, Fatsa Belediyespor'u 3.Lig'de de çalıştırmıştı. Fatsa Belediyespor'dan ayrıldıktan sonra Mardin 1969 Spor'u da Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon yapan Can Güven, 2023-2024 sezonunda ise Yozgat Belediyesi Bozokspor'u şampiyon yaptı. Ligde 23 maçta 21 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile mutlu sona ulaşan Can Güven, son iki hafta öncesinde kupa sevinci yaşadı.


Bölgesel Amatör Lig'de hedefe giden takımların teknik direktör listesinde her zaman ilk sırada yer alan Can Güven, Yozgat Belediyesi Bozokspor'u 3.Lige çıkardı ve taraftarlara büyük sevinci yaşatan teknik direktör oldu.