Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü - Orduspor 1967 A.Ş mücadelesi hangi kanalda? Maç canlı yayınlanacak mı? Detayları haberimizde..

Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü - Orduspor 1967 Maçı Hangi Kanalda? 

TFF 3. Lig heyecanı devam ederken, Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'nün Orduspor 1967 A.Ş ile yapacağı maçın yayın bilgileri merak ediliyor. Bu karşılaşma için şu an herhangi bir canlı yayın kaynağı bulunmamaktadır.

2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosunda yaptığı değişikliklerle dikkat çeken Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ilk haftasını hem kötü futbol hem de mağlubiyetle açmıştı. Ordu ekibi, ikinci haftada ise Ankara’da sahaya çıkıyor.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki gözetiminde hafta boyunca Karşıyaka Tesisleri çalışan Orduspor 1967 A.Ş, Cumartesi sabah saatlerinde Ankara’ya hareket etti. Tiryaki, Sultanbeyli Belediyespor maçından farklı olarak bu maçta 3 ya da 4 değişiklik yapacak ve yeni kadro ile puan ya da puanlar arayacak.

Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki karşılaşma 17 Eylül Pazar günü saat 19:00’da Ankara Osmanlı Stadyumu’nda oynanacak.