2023-2024 sezonunda Trendyol Süper Lig'de 50 puan toplayan ve bu süreçte ligi 9.sırada tamamlayan Çaykur Rizespor'da, yeni sezon çalışmaları başladı. 3 Haziran tarihinde 14.53'te forma tanıtımına başlayan Çaykur Rizespor, beş forma tanıttı. Çaykur Rizespor'da 2024/2025 yeni sezon formalarının store mağazalarında satışa çıktığı belirtilirken bu süreçte formalar resmi sosyal medya hesabından “Elini yüreğine koy ve hazır ol” notluyla forma tanıtım videosu ile paylaşıldı.


Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un yeni sezon formalarını taraftarına tanıttı. Kulübün resmi sosyal medya hesabından yayınlanan forma tanıtım videosu taraftarın beğenisini topladı. Paylaşılan klipte teknik direktör İlhan Palut da yer alırken, 5 ayrı formanın gösterime sunuldu. Çaykur Rizespor'da yeni sezon formalarına ise ''DALGALI BEYAZ, OKYANUZ MAVİSİ, BEYAZ ÇUBUKLU, SİYAH GÜMÜŞ ve KLASİK ÇUBUKLU'' isimleri verildi.

Yeni sezon formalarını tanıtan Çaykur Rizespor 27 Haziran 2024 Perşembe günü Rize'de toplanarak 2024-2025 futbol sezonu hazırlıklarına başlayacak. Hazırlık maçlarıyla ilgili bilgilendirme daha sonra yapılacağı belirtildi.

Editör: Samet Karadağ