31 Mart seçimi öncesi verdiği sözleri yerine getirmeye başlayan Gürgentepe Belediye Başkanı Cemil Coşkun, “Herkesi Gürgentepe’de seyir tepesi özelliği de olan sosyal tesislerimizde doğayla iç içe hafta sonu geçirmeye davet ediyorum.” dedi.

 Seçildikten sonra atıl durumda olan sosyal tesis ve çevresinde temizlik ve düzenleme çalışmalarını tamamlayarak, “Gürgentepe’ye değer katacak bir yeri yeniden ve yeni ek bölümler açarak kazandırmaya devam ediyoruz.” diyen Gürgentepe Belediye Başkanı Cemil Coşkun, “Sosyal tesisimizin bulunduğu tepe seyir tepesi özelliğini taşıyor. Alan rengarenk orman gülleriyle ayrı bir görüntü veriyor. Herkesi bu güzellik için hafta sonunu geçirmeye davet ediyoruz.” Diye konuştu.

Yorgunluğunuzu atacaksınız

       Sosyal tesislerinin ayrıcalıklı bir dinlenme yeri olduğunu belirten Coşkun, “Güneş güne veda ederken bu muhteşem manzarayı bir yudum çay ile seyretmek güzel ilçemizin bizlere en güzel hediyesi. Sevgili hemşehrilerimizi yeşilin her tonuna doyacakları, kuş sesleri ile huzur bulacakları eşsiz havası ve doğası ile Gürgentepe Sosyal Tesisimizde gün batımını izlemeye bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yenilikler devam edecek

     Kütüphane çalışmasının da devam ettiğini söyleyen Coşkun, “Sosyal Kütüphane çalışmamız devam ediyor. Gürgentepe ve ilimizin her yerinden kitap gönderilmeye başlandı. Çalışmalarımız tamamlanınca öğrenciler, gençler ve halkımızdan her kesim yararlanabilecek. Her kedime seslenen kitaplar olacak. Bu konuda ayrıca bilgilendirme yapılacak.” dedi. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir