Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve 19 ilçenin belediye başkan adayı belli oldu. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde 20 Şubat'ta son adaylık başvurusuna kısa bir süre kala CHP'de adaylar netleşti.

Büyükşehir'de Zekai Sana, İlçelerde Deneyimli İsimler

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Zekai Sana'yı gösteren CHP, ilçe adaylarında da deneyimli isimlere yer verdi. Akkuş'ta Bayram Görür, Çaybaşı'nda İsa Yurt, Gölköy'de Mustafa Karaahmetoğlu, Çatalpınar'da Emin Ekin, Korgan'da Hakan Bayır gibi isimler aday gösterildi.

Aday Listesi Tam Listede

Diğer ilçe adaylarının da belli olduğu listede Altınordu'da Ulaş Tepe, Perşembe'de Faruk Piroğlu, Çamaş'ta Leyla Çıtır, Gülyalı'da Uğur Cörüt, Kabataş'ta Bülent Güney, Aybastı'da Tevfik Güney, İkizce'de Hasan Çalık, Ulubey'de Bülent Aksoy, Ünye'de Cumhur Öztürk, Fatsa'da Ahmet Celal Karaoğlanoğlu, Gürgentepe'de Cemil Coşkun, Kabadüz'de Mustafa Okutan, Mesudiye'de Olgay Ünalan ve Kumru'da Şenol Özden aday olarak gösterildi.

Anket


Seçim anketi: Hangi partinin Altınordu Belediye başkan adayına oy vereceksiniz?

Ankete Katıl

Saadet Partisi 5 İlçe Adayını Açıkladı! Saadet Partisi'nin Çamaş, Gürgentepe, Çatalpınar, Mesudiye ve Aybastı Adayları Saadet Partisi 5 İlçe Adayını Açıkladı! Saadet Partisi'nin Çamaş, Gürgentepe, Çatalpınar, Mesudiye ve Aybastı Adayları

Editör: Atakan Öztürk