CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zekai Sana’ya, aday tanıtım toplantısında CHP  Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’dan destek geldi.

I M G 20240218 W A0031
CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zekai Sana'ya görüşmelerden tam destek gelirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'da Ordululara mesaj yolladı.

I M G 20240218 W A0030
Zekai Sana ile görüştükten sonra video ile Ordululara seslenen İmamoğlu, "Memleketimin güzel insanlarına selam iletirim. Değerli hemşehrilerimin Zekai Başkan ile çıkmış olduğu 2024 yerel seçim yolculuğunda Ordu için çok güzel bir geleceği hep birlikte yakalamak arzusunda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Tüm kuvvetimizle bütün birikimimizle İstanbul'da üreteceğimiz her iyi projeyi Ordu ile eşleştireceğimizi ve başkanımızın yanında olacağımızı lütfen biliniz. Ben hemşehrilerimden Zekai Başkanıma destek istiyorum. Umut ederim ki 2024 seçimi Ordu için de her şey çok güzel olacak sloganıyla buluşsun. Hepinizi çok seviyorum." İfadelerine yer verdi. Haber merkezi

Zekai Sana Pazartesi Günü Halkla Buluşuyor Zekai Sana Pazartesi Günü Halkla Buluşuyor

Editör: Soner Özdemir