2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off Finali'nde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki maçın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacağı açıklanırken, taraftarlar İstanbul'daki maç için bilet beklentisine girmeye başladı. Maç için hem Ordu hem de Elazığ'dan birçok taraftarın İstanbul'a gitmesi beklenirken, kritik mücadele canlı olarakta ekranlara gelecek. Geçen sezon Play-Off Finali TRT Spor'dan canlı olarak ekranlara gelirken bu final maçının da TRT Spor ya da TRT Spor Yıldız'dan canlı olarak ekranlara geleceği öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Sevinç

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki Play-Off Finali 25 Mayıs Cumartesi günü 52 bin 280 kişi kapasiteli Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak ve maç 19:00'de başlayacak. TFF 3.Lig'de son haftalarda ve Play-Off maçlarında karşılaşmalar Türkiye Futbol Federasyonu Youtube hesabından canlı olarak ekranlara gelirken, hem Cumartesi hem de Pazar günü oynanacak olan final maçlarının  TRT Spor ya da TRT Spor Yıldız'dan canlı olarak ekranlara gelmesi bekleniyor.

TFF 3.Lig'de geçen sene Play-Off Final maçları TRT Spor'dan canlı olarak ekranlara gelmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü geçen sene Play-Off finalinde Belediye Derincespor ile karşı karşıya gelmiş ve bu final maçını futbolseverler TRT Spor'dan canlı izleme fırsatı bulmuştu.
 

Editör: Samet Karadağ