2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de 1 ve 2.Grup Play-Off finali maçı 25 Mayıs Cumartesi günü 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor maçı öncesinde ise Grup Finali maçında Efeler 09 Spor Futbol Kulübü'nü rahat geçen Çimentaş Elazığspor bu maçtan ötürü para cezası aldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile karşılaşacak olan Çimentaş Elazığspor'a Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından para cezası verildi. Çimentaş Elazısğpr'a taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 14.000 TL, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde 3. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 30.000 TL ve stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı 31.200 TL para cezası verildi.

TFF 3.Lig Play-Off finalinde karşı karşıya gelecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor kulüp tarihlerinde iki kez karşı karşıya gelirken, geçen sezon oynanan maçlardan bir tanesini Ordu ekibi 5-1, diğerini ise Elazığ ekibi 3-0 kazandı.

Editör: Samet Karadağ