Çocuklar oyun ve eğlencenin, anne ve babalar ise alışverişin tadını çıkarıyor. Haftanın her günü minik ziyaretçilerini ağırlayan bu merkez, 10:00-23:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

      Bölgenin önemli bir buluşma noktası haline gelen Marino Port Alışveriş Merkezi, hayatın tüm renklerini ziyaretçilerine sunuyor. Marino Port’a gelen ziyaretçiler keyif dolu alışverişin yanı sıra eğlence dolu anlar yaşıyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlence ve etkinlik alanları bulunuyor. Lunapark, halı saha, kum futbolu, kum voleybolu, kamp alanları, motel, kano alanı, anfiler gibi çeşitli aktivite alanlarının bulunduğu Marino Port Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde bölgenin en büyük Çocuk Eğlence Merkezi de hizmet veriyor.

      İçerisinde büyük oyun alanı, trambolin, tırmanma duvarı, futbol-basketbol arena, sesli piyano, tahterevalli, kaydırak, meslek evleri, tırtıl, atlı karınca, elektrikli motosiklet gibi birçok yeni nesil oyun grubunun yer aldığı çocuk eğlence merkezinde çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.

      Çocuk Eğlence Merkezi’nin hizmete sunulması, çocuklarını mutlu etmek isteyen ebeveynler için büyük bir avantaj sağlıyor. Alışveriş yaparken çocuklarını eğlenceli ve güvenli bir ortamda bırakan aileler, Marino Port'ta keyifli zaman geçiriyorlar. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir