10 sene öncesinde eşini kaybeden 45 yaşındaki Nimet Genç 23,21 ve 17 yaşlarındaki zihinsen engelli üç oğluna hem annelik hem babalık yapıyor. Göstermiş olduğu fedakârca davranışıyla baş tacı edilesi olan anne Nimet Genç’in bu davranışını tebrik etmek ve Anneler Günü’nü kutlamak isteyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan çiçek ve hediyeler ile ailenin kapısını çaldı. Anne Nimet Genç’in Anneler Günü’nü kutlayan Genel Sekreter İnan aile fertlerinin her biri ile yakından ilgilenerek isteklerini de dinledi.

“3 çocuğuna hayatını adamış bir anne”

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, üç özel çocuğuna hayatını adamış anneye her türlü desteğin vermeye hazır olduklarını söyledi.

Genel Sekreter İnan şu şekilde konuştu:

“Üç özel çocuğuna fedakârca hayatını adamış anneye Anneler Günü’nde bir ziyaret gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyesi olarak ona her türlü desteği yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamını getirdik. Hem takdiri hem de teşekkürü hak eden, eli öpülesi bir anne.”

Anne Nimet Genç ise böyle bir günde kapısını çalarak ailesi ile yakından ilgilenen Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. Haber Merkezi