Son dönemde sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatırıldı. Peki, bu durum onun dini sohbet ve programlarına katılımını nasıl etkileyecek?

Ünlü’nün doktorları, kalp damarlarında olası bir tıkanıklığı değerlendirmek üzere anjiyo yapılmasına karar verdi. Bu işlem, kalp sağlığı için kritik öneme sahip ve Ünlü’nün tedavi sürecinde önemli bir adım olarak görülüyor.

S G V S S D F GÜnlü’nün Bursa’daki yaklaşan dini sohbet programları, sağlık durumu göz önünde bulundurularak iptal edildi. Bu iptaller, takipçileri tarafından üzüntüyle karşılandı.

Lale Gül TV tarafından yapılan resmi açıklamada, Ünlü’nün anjiyo operasyonu geçireceği ve bu nedenle Bursa’daki programına katılamayacağı belirtildi. Açıklamada, Ünlü’nün sağlık durumunun iyi olduğu ve en kısa sürede sevenleriyle buluşmayı umduğu ifade edildi.

Ünlü’nün, hastanede olmasına rağmen dini bilgilerini paylaşmaya devam etme kararlılığı, takipçileri tarafından takdirle karşılandı. Lale Gül TV, Ünlü’nün Tefsir Hanesi’nden teravih namazından sonra canlı yayın yapacağını duyurdu.

Editör: Atakan Öztürk