AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer ve MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberliğine vurgu yapmak için MHP Ünye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

“Cumhur İttifakı Türkiye Yüzyılı İçin Önemli”

AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer ise Cumhur İttifakı'nın önemini vurgulayarak, "Cumhur İttifakı, Türkiye'nin ikinci yüzyılının Türkiye Yüzyılı olabilmesi için çok önemli bir dayanak teşkil ediyor. Ordu'da da Cumhur İttifakı'nın birlik beraberlik içerisinde süreçleri yönetmesini görmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Birlik beraberliğimizi ne kadar arttırabilirsek Allah yapmış olduğumuz işlere o kadar bereket verir. Bizler sizlerin hizmetkarıyız, hizmetinizdeyiz. Sizlerin problemlerini çözmek, her geçen gün sizlerin yaşamınıza güzellik katmak için tüm arkadaşlarımızla birlikte inşallah el birliği yapacağız" dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2019 yılında Cumhur İttifakı'nın Ünye'de aldığı başarıya değinerek, "Göreve geldikten sonra hep birlikte Cumhur ittifakı olarak ve aynı zamanda değerli siyasi büyüklerimizle birlikte Ünye’nin meselelerini ve sorunlarını bir bir çözmek üzere yola çıktık. Bu konuda önemli bir mesafe katettik. Allah’a şükürler olsun o günden bugüne hep birlikte Ünye’de beklenen bir hizmeti sergileyerek ve aynı zamanda görev süremiz içinde yaptığımız çalışmalarla beklentilere gereken seviyede karşılık vererek bugünlere geldik. Bugün de mevcut, devam eden işlerimizi ve aynı zamanda da yeni projelerinizi hayata geçirmek üzere Cumhur ittifakı olarak milletimizin karşısına çıkmış bulunmaktayız ve beraber uyum içerisinde de şehrimizde seçim sürecini de götürmekteyiz. Allah’ın izniyle buradan da başarıyla çıktıktan sonra inşallah kaldığımız devam eden hizmetlerimizi yeniden hayata geçirmek ve onları da tamamlamak üzere el birliği ile çalışacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu." diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, "Cumhur ittifakının bir paydası olarak genel seçimlerde nasıl özveri ile çalışmışsak yerel seçimlerde de tek yürek olup Hüseyin başkanımızla, değerli abimizle yine omuz omuza çalışacağız. Genel seçimlerde almış olduğumuz sonucun daha da fazlasını sahaya yansıtmak suretiyle alacağımıza inanıyorum" dedi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ise "2019’da Cumhur ittifakı ortağımızla %59’a varan oy oranıyla aldığımız seçimin üzerinden 5 yıl geçti. Biz Cumhurbaşkanımıza geçen ay Ankara’da yaptığımız toplantıda yine ortağımıza ve sizlere güvenerek yüzde yetmiş ve 20’de 20 sözü vererek ayrıldık. İnşallah bu zafere hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Editör: Atakan Öztürk