Ünye’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi CHP Ünye Belediye Başkan adayı Cumhur Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Öztürk, Ünye’de yaklaşık 30 yıldır aynı parti tarafından yönetilen belediyenin halka yeterli hizmet vermediğini, rakiplerinin ise birbirinin aynı olduğunu belirtti. Öztürk, Ünye’de değişimin zamanının geldiğini ve bunun için halktan destek istedi.

“Ünye’ye ye hizmet etmek için çalışıyoruz”

CHP Ünye Belediye Başkan adayı Cumhur Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında gazetecilerle bir araya geldi. Öztürk, Ünye’de yaklaşık 30 yıldır aynı parti tarafından yönetilen belediyenin halka yeterli hizmet vermediğini, daha önce aynı parti de iki dönem görev yapıp yer bulamadığı için İYİ Parti’ye geçen bir rakibinin olduğunu, aslında 3 rakibi olduğunu ama hepsinin de birbirinin aynı olduğunu söyledi. Öztürk, “Şuan da seçim neredeyse başa baş görünüyor. Bütün gücümüzle çalışıyoruz biz Ünye’de hizmet belediyeciliğini getirme sosyal anlamda da her türlü alanda Ünye’ye ye hizmet etmek için çalışıyoruz. Bu konuda da kararlıyız bugün sağolsun büyükşehir belediye başkan adayımız, il başkanımız ve sayın Milletvekilimiz Seyşt Torun bize destek vermeye geldiler.” dedi.

“31 Mart gecesi sandıklarda bir değişimin yaşanacağını biliyoruz”

CHP Ünye Belediye Başkan adayı Cumhur Öztürk, Ünye’de değişimin zamanının geldiğini ve bunun için halktan destek istedi. Öztürk, “Biz 31 Mart gecesi sandıklarda bir değişimin yaşanacağını bu değişimin de bizim lehimize olacağını biliyoruz. O nedenle halkımızdan yardım ve destek bekliyoruz. Halk 30 yıldır Ünye’de hizmet gelmemesinden bıktığı gibi hayat pahallığından alım gücünün düşmesinden Türkiye’nin yarsıından fazlasının asgari ücretle çalışmasından, asgari ücretin düşüklüğünden, emekliye reva görülen bu hayat karşısında insanlarımız değişim istiyorlar. Önümüzdeki seçimler değişimin ne yönde olacağını gösterecek.” diye konuştu.

Ulaş Tepe HBS'nin Anketinde de  Birinci Çıktı Ulaş Tepe HBS'nin Anketinde de  Birinci Çıktı

Editör: Atakan Öztürk