2023-2024 sezonunda Play-Off Final karşılaşması olan iki finalden bir tanesi 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak. 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan karşılaşma öncesinde hem Ordu'da hem de Elazığ'da hareketlilik başladı. Ordu'da 24 otobüs desteği 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftarları için sağlanırken, Çimenat Elazığspor için ise bu sayı şimdilik 5'te kaldı. Çimentaş Elazığspor cephesinden ise Elazığ Cumhuriyet Meydanı'na Led Ekran kurulacağı belirtildi.


Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından konuya ilişkin yapılan paylaşımda; "Şampiyonluk heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Şehrimizin göz bebeği Çimentaş Elazığspor’umuzun, 25 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta oynayacağı 52 Orduspor Futbol Kulübü maçını canlı yayında izlemek isteyen hemşehrilerimiz için LED ekran kuruyoruz” ifadeleri kullanıldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü için İstanbul'a gitmeyecek olan taraftarlara böyle bir imkanın sağlanmayacağı henüz açıklanmazken, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. arasında 3.Tur'da oynanan maç Akyazi Sahil'deki Ücretsiz Otopark Alanı'nda Led Ekran'dan canlı olarak ekranlara gelmişti.
 

Editör: Samet Karadağ