TFF 3. Lig'in 23. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken, hafta içerisinde teknik direktör değişikliğine giden Fatsa Belediyespor'un hafta sonunda deplasmanda Darıca Gençlerbirliği A.Ş. ile oynayacağı maçın hakemi belli oldu. Darıca Gençlerbirliği A.Ş. ile Fatsa Belediyespor arasında oynanacak olan kritik mücadelenin hakemi Bursa Bölgesi'nden C Klasman Hakemi Veysel Karani Özkan oldu.

2023-2024 sezonunu Bölgesel Amatör Lig hakemi olarak açan ve sezonun devre arasında aldığı terfi sonrasında 3.Lig'de görev almaya başlayan Veysel Karani Özkan, 3.Lig'de şu ana kadar 2 karşılaşmada düdük çalmıştı. Veysel Karani Özkan, sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig'de beş karşılaşmada görev alırken kariyerinde 3.Lig'de düdük çaldığı iki karşılaşmada 9 sarı kart ve 1 kırmızı kart çıkardı.

Darıca Gençlerbirliği A.Ş. ile Fatsa Belediyespor maçında görev alacak olan Veysel Karani Özkan'ın yardımcıları ise Harun Günaydın, Ardahan Işık, Furkan Nizamoğlu oldu.

Editör: Samet Karadağ