Ordu'da altyapısı ile her dönemin dikkat çeken takımı olan, A takım faaliyetleri kapsamında da altyapıdaki oyunculardan kurulu kadrosuyla yarışmacı bir kimliği bünyesinde barındıran Demirspor'da, U16 takımı Sinop'a gitti. Ordu'da U16 Ligi'nde şampiyon olarak müzesine bir kupa daha ekleyen Demirspor U16, 18-21 Nisan tarihleri arasında Sinop'ta 1.Kademe maçlarına çıkacak.

Ordu U16 Ligi'nde şampiyonluk sevinci yaşayan Demirspor U16, 18-21 Nisan tarihleri arasında Sinop'ta sahaya çıkacak ve bu süreçte Atakum Belediyespor U16, Samsun Büyükşehir Belediyespor U16, Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetler U16, Zonguldak Kömürspor U16 ve Merzifon Gençler U16 karşısına galibiyet için çıkacak.

Ali Haydar Demi'in öğrencileri üçerli iki gruba bölünecek olan takımlar arasında önce ilk üç günde oynayacağı iki maçta zirve için galibiyetler almak ardından ise diğer gruptan gelecek olan lider takımı yenmek için sahaya çıkacak. rDemirspor U16, Sinop'ta Samsun ekibi Atakum Belediyespor U16 ile Samsun Büyükşehir Belediyespor U16, Kastamonu ekibi Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetler U16, Zonguldak ekibi Zonguldak Kömürspor U16 ve Amasya ekibi Merzifon Gençler U16 ile karşı karşıya gelecek.