Deniz Baysal Yurtçu Elle Dergisi’nde Yeni BMW iX1 tanıtımı ile karşınızda. Deniz Baysal Teşkilat dizisinden ayrıldığını duyurmuştu. Bu hafta Elle dergisine konuk olan Deniz Baysal Yurtçu fotoğrafları ile çok konuşulacak.

Deniz Baysal Yurtçu Elle Dergisi’nde Yeni BMW iX1 tanıtımı ile karşınızda

deniz-baysal-yurtcu-elle-dergisinde-yeni-bmw-ix1

Deniz Baysal Yurtçu bu hafta Elle dersinin kapağında. Yeni BMW iX1’in tasarımında Deniz Baysal dikkatini çeken ve en hoşuna giden detayları şöyle anlatıyor: “BMW, Yeni BMW iX1’in iç tasarımında şıklığı ve konforu ön plana çıkartmış. Ayrıca bagaj bölmesinin esnekliği kalabalık yolculuklarda rahat etmemizi sağlıyor.

Deniz Baysal'ın her yeni dizi ve proje için "her seferinde sıfırdan başlamak gibi" dediğini biliyor musunuz? Elle dergisinde Deniz Baysal bu sefer farklı bir serüven sunuyor.

Deniz Baysal Yurtçu, dünya geleceğine önem veren biri olarak bu kez çevreci BMW iX1 ile konforlu bir seyahate çıkıyor. Elektrikli otomobilin sağladığı avantajlarla hem doğaya duyarlılık gösteriyor hem de rahat bir yolculuk yapıyor.

Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat’tan ayrıldı

TRT 1'in büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi "Teşkilat"tan beklenmedik bir ayrılık haberi geldi ve izleyicileri şaşırttı. Üç sezon boyunca pazar akşamlarına damga vuran bu dizi, başrol oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu'nun sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile veda ettiğini açıkladı.

Deniz Baysal Yurtçu'nun diziye veda etmesi, hayranlarını üzecek olsa da böylesine popüler bir yapımdan ayrılma kararı alması da anlaşılabilir bir durum. Uzun süreli projelerde oyuncuların ilgi ve enerjilerini korumak adına farklı kararlar alabildikleri bilinir. Bu durumda da Deniz Baysal Yurtçu'nun kendi kariyer hedeflerine odaklanmak için diziden ayrılma kararı aldığını düşünebiliriz.