Deniz Çakır’ın eşi Bilgehan Baykal kimdir? Bilgehan Baykal mesleği ne, serveti ne kadar, ne iş yapıyor? Deniz Çakır’ın eşi Bilgehan Baykal kaç yaşında nereli? Bilgehan Baykal ile Deniz Çakır'ın evliliği sosyal medyanın gündeminde. Acaba Deniz Çakır’ın eşi kimdir? Deniz Çakır’ın gelinliği ve düğün fotoğrafları da çok merak ediliyor.

Deniz Çakır’ın Eşi Bilgehan Baykal Kimdir, Nereli? Bilgehan Baykal Kaç Yaşında, Mesleği Ne?

deniz-cakirin-esi-bilgehan-baykal-meslegi-ne

Bu akşam, Deniz Çakır ve makine mühendisi Bilgehan Baykal, gerçekten muhteşem bir kır düğünüyle evlendiler. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in organize ettiği nikâhta, ünlü oyuncu Deniz Çakır'ın şahitliğini Sanem İşler Şen ile Zuhal Olcay üstlendi.

Bu özel ve anlamlı törende, şahitlik görevini Başar Başaran ile Habil Özden gerçekleştirdi. Bu dostane atmosferde yapılan tanıklık, herkesin hoşuna giden bir deneyim oldu.

Türkiye'nin sevilen oyuncularından Deniz Çakır'ın evlendiği haberinin yankıları hala sürüyor. Peki, Deniz Çakır'ın hayatını birleştirdiği eşi kim? Bu heyecan verici detayları öğrenmek için okumaya devam edin ve merakınızı giderin!

Deniz Çakır’ın eşi Bilgehan Baykal Kimdir?

Deniz Çakır’ın eşi olan Bilgehan Baykal hakkında merak edilen bütün detayları burada bulabilirsiniz. Bilgehan Baykal'ın hem kişisel hayatıyla ilgili bilgiler hem de mesleki başarılarına dair ayrıntılara yer vereceğiz.

1975 yılında İstanbul'da doğan Bilgehan Baykal, 48 yaşındadır. İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldıktan sonra University of Maine'de Pre-MBA, Henley Management School'da MBA ve Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Bilgehan Baykal, Marmara Üniversitesi'nde Avrupa Birliği iktisadı üzerine doktora eğitimini tamamladı.

Bilgehan Baykal Mesleği Ne?

Bilgehan Baykal, uzun süredir bilgi teknolojileri sektöründe çalışıyor ve hem yerel hem de çok uluslu şirketlerde yöneticilik deneyimine sahip olduğuyla ilgili bilgilere sahibiz. Makine Mühendisliği mezunu olduğunu da belirtelim.

Köşe yazıları Radikal, Birgün, Yeni Harman ve Techinside gibi saygın medya mecralarında da yer almışdır.

Bilgehan Baykal Kaç Yaşında, Nereli?

Bilgehan Baykal'ın doğum yeri, kökeni ve yaşı oldukça merak ediliyor. Merak edilen bu konuları açıklamak gerekirse, Bilgehan Baykal 1975 yılında doğmuş olup şu anda 48 yaşındadır. Ayrıca, Deniz Çakır'ın eşi olarak karşımıza çıkan Baykal İstanbul'da doğmuştur.

Kaynak: HABER MERKEZİ