Ordu Futbolu'nun golcü isimlerinin başında gelen ve Eskipazarspor formasıyla 12 gol atarak bu sezonda da takımda kalan 1999 doğumlu Deniz Kızıloluk, gollerine yine devam ediyor. Bu sezon birçok maçta oyuna sonradan girerek gol ve asist katkısı yapan Deniz Kızıloluk, Rüsumat4 Gençlik ve Spor maçında ise oyuna sonradan girdi ve yaptığı hat-trick ile maçın yıldızı oldu. Deniz Kızıloluk yaptığı açıklamada ise takımın şampiyonluk hedefinden bahsetti.

eskipazars

Bu sezon gol sayısını dokuza çıkaran Deniz Kızıloluk, üç gol atarak yıldızlaştığı Rüsumat4 Gençlik ve Spor maçından sonra ''Takım olarak iyi ve güzel bir sezon geçiriyoruz. Ligde inişler çıkışlar olabiliyor. Bizim adımıza herşeyin olabileceği bir maçtı. Hocamızın uygun gördüğü ve takımın ihtiyacı olan bir anda oyuna girerek elimden geleni yapmaya çalıştım. Sonucu güzel bir şekilde biten maçta üç gol atarak takımıma destek olmak çok beni mutlu etti'' dedi.

Geçen sezon takımı finale taşıyan isimlerin başında gelen ve bu sezon şampiyonluk yaşamak istediklerini söyleyen Deniz Kızıloluk ''Bundan sonraki maçlarda kayıpsız bir şekilde finale kadar gitmeyi hedefliyoruz. Geçen sezonun kıyısından döndüğümüz şampiyonluğu taraftarımıza ve yönetimimize armağan etmeyi takım olarak çok istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ