Atv gün ortası haber spikeri Deniz Türe 26 Ağustos 2023 tarihinde ATV Haber spikeri İş insanı Ozan Argat ile evlendi. Deniz Türe'nin hayatı merak ediliyor. Peki, Deniz Türe kimdir ? Deniz Türe kimdir kaç yaşında nereli? ATV haber sunucusu Deniz Türe kiminle evlendi eşi kim? soruların yanıtı haberimizde..

Deniz Türe kimdir? 

Deniz Türe, Türk sunucu ve gazetecidir. ATV'nin Gün Ortası programını sunmaktadır. İş dünyasının ve medyanın tanınmış simalarından biridir. Deniz Türe'nin hayatı ve kariyeri şu şekildedir:

27 Haziran 1983 tarihinde doğan Deniz Türe, 2023 itibarıyla 40 yaşındadır. Lise eğitimini Bursa'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi almak için Kütahya'ya gitmiştir. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Kariyerine muhabir olarak başlayan Deniz Türe, Kanal 1'de muhabir olarak işe başlamış ve daha sonra sunuculuk görevi üstlenmiştir. Habertürk TV'ye transfer olduktan sonra Bloomberg TV'ye geçmiştir. 2013 yılında ATV'ye katılmıştır.

Gün Ortası programı, hafta içi her gün saat 13.00'te ATV ekranlarında yayınlanmaktadır ve Deniz Türe tarafından sunulmaktadır.

Deniz Türe, 26 Ağustos 2023 tarihinde iş adamı Ozan Argat ile evlenmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ