Vezneler 31 Mayıs Cumartesi Günü De Açık Olacak

28 Mayıs 2014 Çarşamba 17:03
Bu haber 78931 kez okundu

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların vergi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için hafta sonu vezneleri açık tutacak.Pamukkale Belediye, 2014 yılı emlak ve işyeri çevre temizlik vergisi birinci taksitinin 31 Mayıs 2014/Cumartesi günü sona ereceğini...

Vezneler 31 Mayıs Cumartesi Günü De Açık Olacak

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların vergi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için hafta sonu vezneleri açık tutacak.
Pamukkale Belediye, 2014 yılı emlak ve işyeri çevre temizlik vergisi birinci taksitinin 31 Mayıs 2014/Cumartesi günü sona ereceğini bildirerek vatandaşları uyardı. Belediye, 31 Mayıs 2014 Cumartesi gününün tatile gelmesi nedeniyle mağduriyetler yaşanmaması, gecikme cezası ödememeleri ve sıkışıklık olmaması için önlem aldı. Buna göre, Pamukkale Belediyesi tahsilat vezneleri, 31 Mayıs 2014 Cumartesi günü de vatandaşlara hizmet verecek.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Belediyemizde Cumartesi günü veznelerimiz açık olacak. Bazı dönemlerde vergilerin son ödeme günü hafta sonuna denk gelebiliyor. Böyle durumlarda hafta sonları da veznelerimizi açacağız. Amacımız mümkünse hiç mağduriyet olmadan vatandaşlarımıza eksiksiz hizmet sunmaktır" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x