Dilan Polat felç mi geçirdi? Dilan Polat sağlık durumu nasıl? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Dilan Polat Felç Mi Geçirdi

29 Aralık 2023 tarihinde, yaklaşık 4 yıldır antidepresan kullandığı öğrenilen Dilan Polat, ilaçları bittiği için İstanbul Bakırköy'de bulunan Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede yapılan tetkiklerin ardından ünlü fenomen yeniden Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na gönderildi.

Avukatı Hüseyin Kaya, Polat'ın sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Müvekkilimiz cezaevindeyken antidepresan ilaçları kullandığını, ilaçları bittiği için hastanede tedavi gördüğünü, ancak bu süreçte felç riski ile karşı karşıya kaldığını" söyledi. Kaya, Polat'ın cezaevinden tahliye edilip tedavi görmesini talep etti.

Dilan Polat, 2022 yılında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanmıştı.

Dilan Polat Sağlık Durumu Nasıl

Dilan Polat'ın sağlık durumu şu anda stabil. Ancak, felç geçirdiği için rehabilitasyona ihtiyacı var. Avukat Hüseyin Kaya, Polat'ın tedavisinin devam ettiğini ve sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi. Kaya, Polat'ın cezaevinden tahliye edilip tedavi görmesini talep etmeye devam edeceğini söyledi.

Dilan Polat, 2023 yılında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanmıştı. Hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Polat, cezaevinde yargılanmaya devam ediyor.

Editör: Deniz İnal