Sosyal medyada çekmiş olduğu "aşkolog" videoları ile tanınan Dilara, son zamanların kendinden sıkça söz ettiren karakterleri arasında yerini almış durumda. Peki, Dilara Arıkanlı sevgilisi kim? Dilara ve Taner Tolga Tarlacı eski sevgili mi? İşte detaylar...

Dilara Arıkanlı sevgilisi kim?

Dilara Arıkanlı'nın yıllar önce, bir zamanlar Survivor'da yarışan ve ilginç tavırlarıyla dikkat çeken Taner Tolga Tarlacı ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Dilara Arıkanlı'nın sevgilisinin kim olduğu henüz bilinmemektedir.

Dilara ve Taner Tolga Tarlacı eski sevgili mi?

Dilara ve Taner Tolga Tarlacı eski sevgili iddiası gündeme düşmüşüt. İddialara göre  2023 yılında bir süre birlikte oldular, ancak ilişkileri kısa sürdü ve ayrıldılar. Ayrılık nedenleri hakkında net bir bilgi yok, ancak ikilinin sosyal medya paylaşımlarından anlaşmazlık yaşadıkları ve ilişkinin dostça sona ermediği tahmin ediliyor.

Taner Tolga Tarlacı, 2023 Aralık ayında bir YouTube programında Dilara ile yaşadığı ilişki hakkında konuştu. Programda Tarlacı, Dilara'yı hala sevdiğini ve onunla tekrar bir araya gelmek istediğini söyledi.

Dilara ise Taner Tolga Tarlacı'nın bu açıklamalarına herhangi bir yorumda bulunmadı.