2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off Finali'nde İstanbul'da Galatasaray'ın stadyumu olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor karşı karşıya gelmişti. Kritik müsabaka öncesinde yaklaşık 35 otobüs tahsisi sağlanırken Ordu'dan İstanbul'a ilk etapta 1200 kişinin gideceği açıklanmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Doğan Deniz bu akşam yapılacak olan organizasyonda taraftar sayısının arttığını ve 1500 olduğunu söyledi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Doğan Deniz yaptığı açıklamada, "Mevcut kontenjana 300 kişi daha ekleyerek yaklaşık 1500 taraftarımızı Ordu'dan İstanbul'a taşıyacağız. Bu organizasyona destek veren tüm kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve iş insanlarına teşekkür ederiz. Artırılan 300 kişilik kapasiteye dahil olmak isteyen taraftarlar, Bozukkale taraftar grubu ile iletişime geçebilirler. Kayıt işlemleri için 0542 291 8247 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Bileti olmayan taraftarlarımızı maalesef araçlarla finale götüremeyeceğiz," dedi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor maçı için Ordu'dan İstanbul'a hareket edecek araçlar Cuma akşamı saat 20.00'den itibaren Ordu Lisesi'nin oradan hareket edecek.

Editör: Samet Karadağ