2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve C Grubu'nda Galataspor ile birlikte zirve mücadelesi veren Eskipazarspor, Pazar günü Galataspor ile karşı karşıya gelecek. Sezonun ilk yarısında rakibine yenilen ve bu hafta sonunda rakibini yenmesi halinde C Grubu'nu lider bitirecek olan Eskipazarspor'a kritik maç öncesinde destek geldi. Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig finalisti olan Eskipazarspor'a, 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü ve İz Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Deniz destek oldu.

eskipazarsporr-2

Bu sezon Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk hedefi olan Eskipazarspor'dan yönetim kurulu ile bir araya gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü ve İz Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Deniz, takıma destek oldu. Eskipazarspor cephesinde Doğan Deniz'e üzerinde 52 numara olan ve Doğan Deniz isminin yazılı olduğu Eskipazarspor forması hediye edildi ve Deniz bu hediyeden dolayı Eskipazarspor'a teşekkür etti.

Ordu 1.Amatör Lig ekibi Eskipazarspor cephesinden yapılan açıklamada ''İz Ajans Yönetim Kurulu Başkanı ve 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Sayın Doğan Deniz'e kulübümüze olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz'' ifadeleri yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ