Orduspor altyapısında futbola başlayan ve altyaş kategorilerinde birçok maça çıkan Doğukan Güler, geçtiğimiz iki sezonu Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor formasıyla geçirmişti. Gülyalı Turnasuyuspor'da özellikle geçen sezon maç sayısı iyice artan ve gösterdiği performans ile takımın Play-Off yürüyüşünde kaleyi koruyan Doğukan Güler, yeni sezonu iple çekiyor. Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig tecrübesi de olan ve kısa bir dönem KKTC Ligi ekiplerinden GAÜ Çetinkaya forması giyen Güler, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a açıklamalarda bulundu.

Gülyalı Turnasuyu 11

2022-2023 sezonunda transfer olduğu Gülyalı Turnasuyuspor'da iki sezondur Play-Off'lara yükseldiklerini söyleyen Doğukan Güler, bu sezona iyi başladıklarını söylerken ''Sezona güzel başlamıştık. İki sezondur Gülyalı Turnasuyuspor'da oynuyorum ve çeyrek final ile yarı final görüp maalesef devam edemiyoruz. Bu sezon güzel bir sezon geçirdiğime inanıyorum. Takımı Süper Amatör'e çıkarttık, bu süreçte güçlü rakiplerimizin hepsinden puan aldık. Ligin şampiyonu olamadık ama en iyi dost ve arkadaşlığın bizi nerelere getirebileceğini gösterdik.'' dediç


Ligin şampiyonu Galataspor'u tebrik eden aynı zamanda Orduspor'un layık olması gereken yerde olmasını temenni eden Doğukan Güler ''Şampiyon olan Galataspor'u tebrik ederim ve bu süreçte yeni sezon başarılar diliyorum. Geçen sezon grubumuzda yer alan Orduspor vardı. Yeni sezon için yıllardır değişmeyen ruhun tekrardan Ordulular ile bu sezon layık olması yerlerde olmasını temenni ediyorum. Yeni sezonda Süper Amatör Lig olacak ve bu süreçte heyecanlı bir süreç başlayacak. Yeni heyecanların olacağı yeni sezonu iple çekiyorum.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ