Futbolda çok fazla görülmeyen olaylardan bir tanesi Ordu 2.Amatör Lig'de B Grubu'nu 24 puanla dördüncü bitiren Dolunayspor ile yine 24 puanla bitiren İlküvezspor, Play-Off biletini almak için birbirleri ile bir maç yapacak ve kazanan takım Play-Off'a yükselecek. B Grubu'nda mücadele eden iki takım bu sezon iki kez birbirleri ile karşı karşıya gelirken, birbirlerini 1-0'lık sonuçlarla yendi. İkili averajda bozulmayan eşitlik lig sonunda puan olarakta aynı kalında iki takım bir maç daha yapacak.

Dolunayspor'un hükmen galibiyet aldığı haftada İlküvezspor'da Fatsaspor'u yenerken iki takım ligi eşit puanla tamamladı. Dolunayspor ve İlküvezspor'un ikili averajda da eşit olmalarından dolayı takımlar bir maç yapacak. Ordu 2.Amatör Lig'de A Grubu'nda Fidangörspor ve Adem Aksoy Boztepespor, B Grubu'nda ise Fatsaspor Play-Off oynama hakkı kazanırken dördüncü ve son takım ise Dolunayspor ve İlküvezspor arasında oynanacak olan maç sonrasında belli olacak.

Dolunayspor ve İlküvezspor arasındaki Ekstra Play-Off maçının Çarşamba günü saat 16:00'da Ünye Cevizdere Tesisleri'nde oynanacak.

Editör: Samet Karadağ