Dove Cameron ve Damiano David ilişkisi, son zamanlarda pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Hem Hollywood'da başarılı kariyerlerine sahip olan bu genç yıldızların hem de aşk hayatlarının detayları hayranları tarafından sürekli takip ediliyor. Peki, Dove cameron sevgilisi kim? Damiano David Dove Cameron sevgili mi? İşte detaylar...

Dove cameron sevgilisi kim?

Dove Cameron geçmişte oyuncu Thomas Doherty ile birlikteydi. Birlikte rol aldıkları Disney Channel filmi "Descendants" serisinden tanıştılar. Ancak 2020 yılında ayrıldıklarını açıkladılar.

Dove Cameron Amerikalı bir oyuncu ve şarkıcı. Asıl adı Chloe Celeste Hosterman olsa da bilinen adıyla Dove Cameron olarak tanınır.

Cameron, 1996 yılında Seattle'da doğdu. Oyunculuk kariyerine çocuk yaşta başladı. 2013 yılında Disney Channel'ın Liv ve Maddie dizisinde hem Liv Rooney hem de Maddie Rooney karakterlerini canlandırarak büyük çıkışını yaptı. Bu rol ile "En İyi Çocuk Programı Performans Oyuncusu" dalında Daytime Emmy Ödülü kazandı.

Liv ve Maddie dışında, Descendants filmlerindeki Mal karakteri ile de tanınan Cameron, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra şarkıcılık yönüyle de başarılı. The Girl and the Dreamcatcher adlı müzik grubunda yer alan Cameron, hem cover şarkılar seslendirmekte hem de kendi şarkılarını yayınlamaktadır.

Damiano David Dove Cameron sevgili mi?

Damiano David ve Dove Cameron sevgili. ilişkileri Kasım 2023'te birlikte görüntülenmeleri ve öpüşmeleri fotoğraflandığında resmileşti.

Damiano David, İtalyan şarkıcı ve söz yazarı. Tanınan rock grubu Måneskin'in solistidir.

Måneskin, 2021 yılında Sanremo Müzik Festivali'ni ve ardından "Zitti e buoni" şarkısıyla İtalya'yı temsil ederek Eurovision Şarkı Yarışması'nı kazandı. Bu başarıdan sonra Damiano David geniş kitleler tarafından tanındı.