2023-2024 sezonunda kurduğu kadro ile Ordu 1.Amatör Lig'de terfi almak isteyen takımlardan birisi olan ve ligi A Grubu'nda ikinci sırada tamamladıktan sonra Play-Off ilk hafta maçında kendi sahasında Eskipazarspor'u 3-2 yenen Dumlupınarspor kadrosuna takviye yaptı. Dumlupınarspor, geçen sezon Samsun Süper Amatör Lig ekibi Terme Sanayispor'a transfer olan ve bu sezonda da takımın formasını giyen Almanya Hannover doğumlu Oktay Zorlu'yu transfer etti.


1998 Almanya doğumlu olan ve futbola Samsun'da Çarşambaspor altyapısında başlayan Oktay Zorlu daha sonra Yılport Samsunspor altyapısına transfer olmuştu. Burada A takıma çıkamayan ve kariyerine amatör liglerde devam etme kararı alan Oktay Zorlu, Termespor, Evcispor ve son olarak Terme Sanayispor formaları giymişti. Dumlupınarspor'a transfer olan Oktay Zorlu kariyerinde ilk kez Samsun dışında forma giyecek.

Dumlupınarspor'un yeni transferi Oktay Zorlu'nun takımla antrenmanlara başladığı öğrenilirken yeni haftalarda ise forma şansı bulması bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ