Milli takım maçlarının dev ekran kurularak izlendiği alanda Ordulular açık havada keyifli bir yaz akşamı geçirirken takımına da destek veriyor.

2 Temmuz’da Milli takımın Avusturya karşısına çeyrek final biletini almak için çıktığı karşılaşma da Durugöl Tabiat Parkı’nda takip edildi. Sandalyesini alarak alanı dolduran Ordulular kendileri için hazırlanan alanda takımının yanında oldu. Milli takımın 2-1 üstünlüğü ile sonuçlandığı maç gecesinde Ordulular keyif ve gururu bir arada yaşadı.

Ordulular keyif ve gururu bir arada yaşıyor

Öte yandan modern şehircilik kimliğine uygun olarak hazırlanan ve sosyal yaşam alanı haline dönüştürülen Durugöl Tabiat Parkı, etkinliklerin dışında da halkın buluşma noktası olarak dolup taşıyor.

Doğal gölün ve ekolojik dengenin korunarak yeşil alanları ve sosyal aktivite imkânları ile donatılan 36 dönümlük Durugöl Tabiat Parkı, gece aydınlatmalarıyla da görsel bir şölen sunuyor.

Aydınlatma sistemlerinden kent mobilyalarına, kuş evlerinden suluklara her şey düşünülerek inşa edilen alanda müziğe göre hareket eden fıskiye sisteminin bulunduğu havuz da yer alıyor. Işık şov animasyonlarının yapıldığı havuz, sahili ve alanı dolduran Ordululara keyifli anlar yaşatıyor.

“Kokarca ile Mücadeleyi İhmal Etmeyin” “Kokarca ile Mücadeleyi İhmal Etmeyin”

Editör: Zeynep Telci