Duygu Nebioğlu'nun kardeşinin babası Ferdi Özbeğen mi? Ferdi Özbeğen kim, yaşıyor mu? İşte detaylar…

Duygu Nebioğlu'nun Kardeşinin Babası Ferdi Özbeğen Mi?

Duygu Nebioğlu, ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtlandıktan sonra başka konularla gündem olmaya devam ediyor. Nebioğlu ablasının babasının medya dünyasından çok ünlü bir isim olduğunu açıklaması üzerine internette tartışma yaratmıştı.

Duygu Nebioğlu Kardeşler

Duygu Nebioğlu katıldığı Müge Anlı'nın programında annesi Suphiye Orancı'yı ararken yeni iddialarda bulunmaya devam ediyor. Programda ablasının babasının Uğur Dündar olduğunu iddia etmiş, ardından Uğur Dündar DNA testleriyle bu iddiayı yalanlamıştı.

Tüm bu iddia ve tartışmalar devam ederken magazin haberleriyle tanınan gazeteci Onur Akay, ailenin büyük kızının babasının usta bir şarkıcı olduğunu iddia etti.

Onur Akay Tweet

Akay, “Duygu Nebioğlu'nun iki ablasının da babası ne İbrahim Tatlıses ne de Ümit Besen'dir. Birinin babası Ferdi Özbeğen'dir. Diğerininki çok özel bir isim." ifadelerini kullandı. Bu açıklamaların ardından Duygu Nebioğlu'nun kardeşinin Ferdi Özbeğen olup olmadığı tartışılmaya başlandı.

Ferdi Özbeğen Kim, Yaşıyor Mu?

Ferdi Özbeğen, 1941 İzmir doğumlu Türk piyanist ve şarkıcıdır. Daha önce başka sanatçıların seslendirdiği şarkıları ve popüler yabancı şarkıları Türkçe aranjmanlarını seslendirmesiyle tanınan sanatçı, Türk müzik akımının öncülerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Ferdi Özbeğen

2001 yılında prostat kanseri teşhisi konulan sanatçı, 2013 yılında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Duygu Nebioğlu kimdir? Kardeşinin kayıp babası Uğur Dündar mı? Duygu Nebioğlu kimdir? Kardeşinin kayıp babası Uğur Dündar mı?