Ece Zaim boşandı mı? Ece Zaim eşi Burak Zaim kimdir? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Ece Zaim Kimdir

Ece Zaim, İstanbul'un 29 Nisan 1988 doğumlu bir yerlisidir. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında eğitim aldıktan sonra mutfak tutkusuyla dolu bir yaşam sürdürmeye karar verdi. Mutfak Sanatları Akademisi'nde Chef & Owner programına katılarak eğitimini başarıyla tamamladı.

Ulus 29'da stajını tamamladıktan sonra sıcak bölümünde çalışmaya başladı. Daha sonra Cento Per Cento Restaurant'ın açılış sürecinde makarna şefi olarak görev yaptı.

2011 yılında kendi tasarladığı ve konseptini oluşturduğu pastanesi Vanilla Bakery'i açtı. Burada mevsimsel malzemelerle en kaliteli çikolata çeşitlerini bir araya getirerek günde taze olarak 40 farklı ürün sunmayı başardı. Ayrıca özel davetlerde catering hizmeti verdi ve İstanbul'un ilk şubesini açan Pf Changs grubunun tatlı menüsünü hazırladı.

Ortağı farklı bir işe yönelince pastanesini devretti. Bu dönemde çeşitli internet sitelerinde yemek üzerine yazılar yazdı ve Bailey’s markasının proje bazlı tatlı şefliğini üstlendi.

Ece Zaim Eşi Burak Zaim Kimdir

Ece Zaim'in ilk eşi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır, çünkü kamuoyuyla paylaşılmamıştır. Ancak, Ece Zaim'in şu anki eşiyle 10 yıldır evli olduğu ve bu evlilikten Poyraz ve Demir adında iki oğulları olduğu bilinmektedir. Ece Zaim'in eşinin mesleği veya diğer kişisel bilgileri hakkında herhangi bir bilgi kamuya açıklanmamıştır. Bu nedenle, Ece Zaim'in eşinin işi, yaşı veya diğer kişisel detayları hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ece Zaim'in eşi genellikle kameralardan uzak kalmaktadır ve genellikle kamuoyuyla paylaşılmamaktadır. Bu nedenle, izleyicilerin Ece Zaim'in eşiyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olması mümkün değildir.