2023-2024 sezonuna şampiyonluk parolası ile başlayan ancak beklentilerin çok altında kalarak liderin 15 puan gerisinde sezonun ilk yarısını tamamlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü yine değişim geçirecek. Yavuz İncedal'dan sonra göreve getirilen Ahmet Yıldırım ile sezonun devre arasına gelinmesini bekleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, devre arasının gelmesiyle birlikte 5 futbolcunun takımdan gönderildiği belirtilmiş ve daha sonra ise İrfan Başaran kadro dışı kalmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü-29


52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sezonun ilk yarısında takım kadrosuna yer alan Mehmet Gürkan Öztürk, Muhammed Rıdvan Özdemir, Yunus Emre Duyan, Emir Miray Köksal ve Burak Selver Yıldız sezonun ikinci yarısında 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde forma giymeyecek. Ayrıca kadro dışı bırakılan İrfan Başaran'ın da takımdan ayrılan son futbolcu olmayacağı öğrenildi. Altyapıdan takviyelerle devre arasında Gülyalı Tesisleri'nde hazırlanan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde transferlerin de yakın zamanda hız kazanması bekleniyor.

52 orduspor futboll kulübü

Ordu temsilcisi 52 Orduspor Futbol Kulübü şu ana kadar kadrosuna Yusuf Atasoy ve Sinan Akaydın transferlerini yaptığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ