Televizyon izleyicilerinin sabah haberlerinde karşılaştığı ve TV100 kanalında yayınlanan 'Gün Uyanıyor' programında sunuculuk yapan Ela Rümeysa Cebeci, kendine özgü ses tonu ve tercih ettiği kıyafetleriyle sıkça sosyal medyanın gündemine gelerek dikkat çekiyor. Peki, Ela Rumeysa Cebeci kimdir kaç yaşında? Ela Rumeysa Cebeci sevgilisi kim estetiksiz hali? Rümeysa Cebeci’nin estetik operasyon geçirip geçirmediği gibi bir çok soru merak konusu oldu. İşte merak ettiğiniz tüm yanıtlar haberimizde...

Ela Rumeysa Cebeci kimdir kaç yaşında?

Ela Rumeysa Cebeci, 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Kökeni İstanbul'a dayanan Ela Rumeysa Cebeci, şu an itibarıyla 35 yaşındadır. Kendisi 1.72 metre boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır. İkizler burcu olan Ela Rumeysa Cebeci'nin eğitim hayatı oldukça başarılıdır.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi'nde başlamıştır. Daha sonra iletişim bölümünde eğitimini sürdürmek üzere Yeditepe Üniversitesi'ne geçiş yapmış ve bu üniversiteden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini de Yeditepe Üniversitesi'nde ileri oyunculuk dalında tamamlamıştır.

İlk kez 2011 yılında "Kanıt" adlı dizide rol alarak oyunculuk deneyimine adım atmış, aynı yıl içerisinde "Nuri" adlı başka bir dizide de izleyici karşısına çıkmıştır. 2012'de "Fetih 1453" gibi büyük bir projede yer alarak kariyerine devam etmiş ve en son olarak "Şevkat Yerimdar" adlı dizide performans sergileyerek izleyicilerin karşısına geçmiştir. Bu dizide Barış Murat Yağcı, Başak Parlak, Pelin Orhuner ve Salih Kalyoncu gibi önemli oyuncularla birlikte rol almıştır.

Ela Rumeysa Cebeci sevgilisi kim estetiksiz hali?

Başarılı sunucu Ela Rumeysa Cebeci'nin bekar olduğu bilinmektedir. Ancak bazı internet kaynaklarında yer alan bilgilere göre, Çolakoğlu Metalurji ve Egegaz İdare Konseyi Lider Vekili Haydar Çolakoğlu ile ilişkisi olduğu iddia edilmektedir. Zaman içerisinde Ela Rümeysa Cebeci'nin dönüşümü gözlerden kaçmadı. Ünlü sunucu, yaptırdığı estetik müdahalelerle adeta farklı bir görünüme büründü.

Ela Rumeysa Cebeci'nin oynadığı dizi ve filmler?

  • Kanıt – 2011 TV Dizisi
  • Nuri - 2011 TV Dizisi
  • Fetih - 1453 Sinema Filmi
  • Sevkat Yerimdar - 2017 TV Dizisi

Yasemin Şefkatli kimdir kaç yaşında nereli? Yasemin Şefkatli'nin babası ne iş yapıyor? Yasemin Şefkatli kimdir kaç yaşında nereli? Yasemin Şefkatli'nin babası ne iş yapıyor?