Elraen sevgilisi var mı kim? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Elraen Kimdir

1987 yılında İstanbul'da doğan Elraen, şimdi 34 yaşında. Yeditepe Üniversitesi'nde Endüstri Ürünleri ve Tasarım bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra Amerika'ya taşındı. Bir yıl süren Amerika macerasının ardından Türkiye'ye dönüş yaptı ve askerlik görevini tamamladı. Askerlik hizmetini bitirdikten sonra kendi tekstil markası Eightborn'u kurarak iş dünyasına adım attı.

Elraen, YouTube'da "Karınca Çiftliğim" adlı kanalında video içerik üretmeye başladı. Hayvan sevgisiyle bilinen Elraen, daha sonra Twitch platformunda da yayın yapmaya başladı. Kaliteli içerikleriyle hızla büyüyen Twitch hesabında 4 milyondan fazla takipçi kitlesine ulaşan Elraen'in "Karınca Çiftliğim" kanalı 583 binden fazla aboneye, kişisel YouTube kanalı ise 1.12 milyondan fazla aboneye sahip. Ayrıca Instagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunan Elraen, Discord sunucusunda birçok oyuncuyla etkileşimde bulunuyor.

Askerlik sonrası girişimci ruhuyla tekstil sektöründe faaliyet gösteren Elraen, Eightborn markasıyla ticaret hayatını sürdürüyor. Aynı zamanda video içerik üretimine devam eden ve Twitch platformunda da yayınlarını sürdüren Elraen, geçmişte oyunculuk ve tiyatroculuk eğitimi almış bir isimdir.

Elraen Sevgilisi Var Mı

Elraen'in sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Editör: Haber Merkezi