2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de gözünü şampiyonluğa diken ve bu bağlamda kadro kuran Galataspor'da, yapılan transferlerle birlikte takım şu ana kadar oynadığı tüm maçları kazanmıştı. Ordu 1.Amatör Lig C Grubu'nda mücadele eden Galataspor'un geçen sezon Bölgesel Amatör Lig'de Ulubey Belediyespor forma giyen Emir Berk Yılmaz'ı transfer etmesiyle 2002 doğumlu futbolcu takımda hedefe ilerliyor. 21 yaşındaki Yılmaz, kariyerinde Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk yaşamak istiyor.

galatasporrrr

Lig maçlarının bitmesine haftalar kala Play-Off oynamayı garantileyen Emir Berk Yılmaz, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'ne yaptığı özel açıklamada ''Öncelikle sakatsız bir sezon sonu diliyorum. Güzel bir sezon geçiriyoruz. Takımca herşey yolunda gidiyor. Takım olarak çok güçlüyüz, her şey çok güzel ilerliyor, şampiyon olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız'' diyerek takımın hedefinin net olarak şampiyonluk olduğunu söyledi.

galataspor-11

Kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü formasıyla profesyonel sözleşme imzalayan ve 3.Lig'de 2 maça çıktıktan sonra Bölgesel Amatör Lig'de Ulubey Belediyespor forması ile 31 maça çıkan 2002 doğumlu Emir Berk Yılmaz, Galataspor'da da orta sahada dinamik oyunu ile dikkat çekiyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ