Emre Aşık Yağmur Sarnıç neden ayrıldı? Emre Aşık Yağmur Sarnıç nasıl tanıştı? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Emre Aşık Yağmur Sarnıç Nasıl Tanıştı

Yağmur Sarnıç, eski futbolcu Emre Aşık ile yıllardır devam eden boşanma ve velayet mücadelesiyle gündeme gelmişti. Ancak son zamanlarda, çocuklarının velayetinin elinden alınacağına dair endişeleri ve yaşadığı zorluklar, sosyal medya üzerinden bir video yayınlayarak kamuoyuyla paylaştı. Videoda, gözyaşları içinde çocuklarının kendisinden alınmasına isyan eden Sarnıç, umutsuzluğunu ve mücadele edemediği hissini dile getirdi.

Sarnıç, "Bu muhtemelen son videom olacak. Artık dayanacak ve savaşacak gücüm kalmadı. Onlar o kadar güçlüler ki, benim Allah'tan başka kimsem yok. Hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Başıma onca şey geldi, hiç kendimi öldürmeyi düşünmedim ama hiç umudum kalmadı. Beni hapse attırmak ve bitirmek için uğraşıyorlar." ifadeleriyle içsel çatışmasını ve yaşadığı sıkıntıları dile getirdi.

Emre Aşık'tan ise herhangi bir açıklama gelmediği için sessizlik devam ediyor. Bu süreçte Sarnıç, zorlu bir dönemden geçtiğini ve kendisiyle uğraşan insanlarla mücadele edemediğini belirtti. Bu acı dolu açıklamalar, Sarnıç'ın yaşadığı ruhsal sıkıntıların derinliğini ve çaresizliğini yansıtıyor.

Emre Aşık Yağmur Sarnıç Neden Ayrıldı

Aile Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında söz alan Yağmur Aşık, "Boşanmak istiyorum. Çocuklarımın velayetini istemiyorum. Çocuklarla sadece yatılı görüş günü istiyorum. 2 yaşında bir çocuğum var. Bu çocuğum Emre Aşık’tan değildir. Kimden olduğunu söylemek istemiyorum." dedi.

Mahkeme, Emre Aşık'ın açtığı davayı kabul ederek çiftin 'zina' ve 'evlilik birliğinin temelinden sarsılması' nedeniyle boşanmalarına karar verdi. Çiftin üç çocuğunun velayetini Emre Aşık'a veren mahkeme, Yağmur Aşık ile çocuklar arasında haftanın belirli günleri şahsi ilişki kurulmasına hükmetti.

Mahkeme ayrıca Yağmur Aşık'ın boşandığı eşi Emre Aşık'a 35 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi. Bu kararla birlikte, çiftin boşanma süreci ve velayet konusundaki tartışmaları mahkeme tarafından sonuçlandırılmış oldu.