Galataspor'un şampiyonluğu ile noktalanan Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off oynayan takımlar yeni sezonda Süper Amatör Lig'de mücadele edecek. Ordu 1.Amatör Lig'de bu sezon birçok takım şampiyonluk hedefi ile kadrolarını kurarken, geçen sezon şampiyon olan Perşembespor'dan Kabadüz Belediyespor'a dönen Emre Çakmak oynadığı futbolla takımın Çeyrek Final yolculuğunda önemli katkı sağlamıştı. Emre Çakmak, sezonun sona ermesiyle birlikte ise Kabadüz Belediyespor'a veda etti.

Demirspor altyapısından yetiştikten sonra bir süre Ulubey Belediyespor'da forma giyen Emre Çakmak burada 2015-2016 sezonunda ilk 1.Amatör Lig şampiyonluğunu yaşamıştı. Çakmak, Ordu 1.Amatör Lig'de ise iki sezondur Ulubey Belediyespor, Kabadüz Belediyespor ve Perşembespor formalarıyla şampiyonluk sevinci yaşamayı başarırken bu sezon ise Kabadüz Belediyespor forması giymişti. Emre Çakmak, Kabadüz Belediyespor ile yeni sezonda devam etmeyecek

Yeni sezonda geçmiş iki sezon dışında daha mütevazı bir kadro kurmak isteyen Kabadüz Belediyespor'da takımın orta sahadaki oyun kurucu görevini üstlenen zaman zaman ise kanatlarda forma giyen 1994 doğumlu Emre Çakmak'ın yeni takımı ise merak ediliyor.