Ordulu olan ve son dönemlerde alt liglerde attığı gollerle hedefe giden takımların başkahramı olan Emre Gemici, Antalya'da yeni bir hikaye daha yazdı. Karşıyaka'dan devre arasında Antalya ekibi Kepez Spor Futbol A.Ş.'ye transfer olan Emre Gemici, takıma geldiğinde lider olan ekiple ligin bitimine iki hafta kala şampiyon olmayı başardı ve yeni takımını golleri ile 2.Lige çıkarttı. Emre Gemici, son maçta gol atmadı ama maçın sonucunda şampiyonluk sevinci yaşadı.

Özellikle iki hafta önce oynanan Tarsus İdman Yurdu maçında 5 gol birden atarak şampiyonluk istediğini açıkça belli eden Emre Gemici, Kepez Spor Futbol A.Ş. forması ile dört maç üst üste gol atmıştı. Emre Gemici, Kepez Spor Futbol A.Ş.'nin Mardin 1969 Spor'u 1-0 yendiği müsabaka sonunda kariyerine yeni bir şampiyonluk sevinci daha yazdırdı.

Kariyerinde İskenderunspor A.Ş. ile şampiyonluk yaşayan son dönemlerin golcü ismi Emre Gemici, diğer takımlarda attığı gollerle de adından söz ettirirken devre arasında transfer olduğu Kepez Spor Futbol A.Ş. forması ile şu ana kadar çıktığı 12 maçta 13 gol attı.