Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen "İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı" Özgür Özel’in katılımıyla gerçekleşti.

Çaalıştaya, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Kırklareli'nin Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Burdur'un Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya'nın Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Kılıç katıldı.

Buluşmada bir araya gelen genç belediye başkanları, 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde elde ettikleri başarılardan bahsederek, CHP'nin yeni neslin desteğiyle her geçen gün daha da güçlendiğini ifade ettiler.

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "En gençler bu karede. 2014 yerel seçimlerinde Kırklareli/Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, 2019 yerel seçimlerinde Ordu/Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 2024 yerel seçimlerinde Burdur/Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş ve Antalya/Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanımız Gençosman Kılıç. Nesiller boyu yeniliğin, değişimin ve dönüşümün partisi Cumhuriyet Halk Partisi, genç kadrolarıyla Atamızın emaneti Cumhuriyet'i bütün değerleriyle yaşatmaya devam edecek."