2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, bu hafta çok kritik bir maça çıkacak. Ligde sadece iki galibiyet alan ve küme düşme potasının yakınlarında kendisine yer edinen Ordu Büyükşehir Belediyesi, bu hafta mutlaka kazanmak istiyor. Sezonun ve ikinci yarının ilk haftasını BAY geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, bu sezon ilk maçta deplasmanda kaybettiği Bursa BESK karşısında kazanmak istiyor.

Engelsizler Ordusu Destek Bekliyor

Dokuz takımın mücadele ettiği Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Ligi'nde sekizinci sırada yer alan Engelsizler Ordusu, ligde son sırada yer alan Bursa BESK karşısında mağlubiyet almak istemiyor. Ordu'yu uzun süredir Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Ligi'nde temsil eden ancak Covid-19 pandemi sürecinde küme düşen ve hemen Süper Lige yükselen Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, Cumartesi günü oynanacak olan maça Ordulu sporseverleri bekliyor.

basketboll

Ligde dokuz puanı olan iki takımın mücadelesi olacak olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı ile Bursa BESK arasındaki mücadele 20 Ocak Cumartesi saat 13.00'de Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ