2023-2024 sezonunda yenilen lig statüsü sonrasında Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Süper Ligi'nde B Grubu'nda yer alan Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı'nda Play-Off iddiası devam ediyor. Geçen hafta Ordu'da sezonun en kritik virajında ligin dördüncü sırasındaki Tsk Rehberlik Merkezi'ni mağlup etmeyi başaran Engelsizler Ordusu, Play-Off için kalan maçlar öncesinde umudunu devam ettirdi. Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, bu hafta ise yine Ordu'da Pendik Belediyesi ESK'yi yenmek istiyor.

Ordu-Büyükşehir-Belediyesi

Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Süper Ligi B Grubu'nda şu ana kadar 12 maça çıkan ve 5 galibiyet alan Ordu Büyükşehir Belediyespor ligde 5.sırada yer alırken, sezon sonunda sekiz takımın B Grubu'ndan ise dört takımın yer alacağı Play-Off Çeyrek Final etabında yer edinmek istiyor. Sezonun ilk yarısında İstanbul'da oynadığı maçta rakibine 59-48 yenilen Cem Aslan'ın öğrencileri bu kez rakibini yenmek istiyor.

Ordu Büyükşehir Belediyespor ile Pendik Belediyesi ESK arasındaki mücadele 2 Şubat Cumartesi günü saat 12:00'de Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ