Her gün ilçe ilçe gezerek, vatandaşlar ile bir araya gelen Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ilk ziyaretini Kabataş İlçesine bağlı Alankent Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Alankent Mahallesi’nde sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Enver Yılmaz’ın mahalle ziyareti mitinge dönüştü.

Yılmaz, Alankent’te yaptığı mitingde geçmiş dönemde gerçekleştirdikleri hizmetlere vurgu yaptı. Yılmaz yaptığı açıklamada, “6 yıl oldu. Sebeplerini tahmin ediyorsunuz biliyorsunuz. Ayrıldık gittik. Gitmeden önce de Alankent'e her geldiğimde beni coşku ile karşılamıştınız. Sizin isteğinizi de iki etmemiş bir kardeşiniz olarak şu anda aranızda gönül rahatlığıyla, gönül huzuruyla bulunan bir kardeşimizin. Alankent, bizimle birlikte büyük ve hizmetler gördü. Alankent bizimle birlikte bu meydanın sıcak asfaltın gördü. Alarkent bizimle birlikte ara sokakların kaldırımını, asfaltını gördü.” dedi.

Yeniden tarih yazacağız

Enver Yılmaz, seçime 32 günün kaldığını hatırlatarak 31 Mart gününde Ordu’da yeniden tarihin yazılacağını ifade etti. Yılmaz açıklamasında,  “Şurada seçime kaldı 32 gün. Bu 32 günlük süre içinde Allah izin verirse sizin derdiniz sıkıntınız, bizim derdimiz ve sıkıntımızdır, hiç endişemiz olmasın. Bu dertleri ve sıkıntıları çözme konusunda irade bizde. 31 Mart tarihinden sonra sizin desteğinizle de inşallah Alankent, Kabataş, Ordu'dan yeniden tarih yazacak” diye konuştu.

Alankent mahallesindeki ziyaret ve mitingin ardından Çamaş ilçesine geçen Yılmaz, burada da sevgi seli ile karşılandı. Yılmaz esnaf ziyaretlerinin ardından Çamaş ilçe meydanında toplanan vatandaşlara seslendi.

Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, Çamaş ilçesinin kendisi için ayrı bir yeri olduğunu vurguladı.

Yılmaz açıklamasında, " Ben Çamaş'ın tüm mahallelerini ezbere bilirim. Gitmediğim, ayak basmadığım tek bir mahallesi yoktur. Görev süreleri boyunca  Çamaş'ı doğru dürüst ziyaret etmeyen mahallelerine hiç gitmeyen yöneticilerin buraya vereceği bir şey yoktur. İnşallah sizlerin vereceği destekle 31 Mart'tan itibaren kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye sözlerini tamamladı. Haber merkezi

Enver Yılmaz: Ordu 5 Yılda Hüsrana Uğradı Enver Yılmaz: Ordu 5 Yılda Hüsrana Uğradı

Editör: Soner Özdemir