Enver Yılmaz, düzenlediği etkinlikte kadınlar günü mesajları verirken Hilmi Güler hakkında eleştirilerde bulundu. Yılmaz, “Bir belediye başkanı, sırf Enver Yılmaz otogarı yaptı diye 5 sene süre içerisinde otogara gitmez mi? Ben otogara gittim, 2 saat sonra otogara gelmiş. Otogar esnafı tepkili, neredesin şimdiye kadar, diye tepki gösteriyorlar. Ne demiş biliyor musunuz? Demiş ki, siz benim buraya gelmediğimi mi zannediyorsunuz, ben kıyafet değiştirmek suretiyle her ay buraya geliyorum ve geziyorum, demiş. Allah insanı bu hale düşürür mü?” dedi.

“Onun Korkusu Benim Aday Olmamdı”

Enver Yılmaz Hilmi Güler 2

Enver Yılmaz konuşmasına, “Bir belediye başkanı düşünün, kendi belediye binasını 5 sene boyunca ziyaret etmemiş. Bir belediye başkanı düşünün şu sahilde hiç yürümemiş. Bir belediye başkanı düşünün Süleyman Felek’te gezmemiş, Zübeyde Hanım Caddesi’nde gezmemiş, İsmet Paşa Caddesi’nde gezmemiş. Kumru ilçesini 5 senelik süre içinde, ben aday olduktan sonra ziyaret etmiş. Niye? Gördüler, geliyorum. Gümbür gümbür gelen bir İyi Parti ve onun adayı, Orduluların adayı. Ordu birliklerini oluşturan Enver Yılmaz gümbür gümbür geliyor, onun korkusu benim aday olmamdı.” diye devam etti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in 19 danışmanı, kendisinin 1 tane danışmanı olduğunu belirten İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Benim zamanımda 1 şirket vardı, şimdi 8 tane şirket var. Bunların derdi memlekete hizmet etmek değil, bunların derdi alıp götürmek. Zaten hafta sonları burada da değil, mesaisinin üçte biri İstanbul'da geçmiş. Ben belediye başkanıyken resmi 1 gün dahi izin kullanmadım.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Enver Yılmaz'dan Kadınlar Günü’ne Özel Davet Enver Yılmaz'dan Kadınlar Günü’ne Özel Davet

Editör: Merve Tepecik