Altınordu ilçesinde ziyaretlerini sürdüren Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi'nin ana binası ve tüm ek hizmet binalarıyla birlikte, Hükümet Caddesi ve Düz Mahalle'de bulunan esnafları ziyaret etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, her gün farklı ilçelerde mahalle mahalle, sokak sokak esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Büyükşehri ziyaret etti

Yılmaz, Altınordu İlçesi'nde, Ordu Büyükşehir Belediyesi Merkez Binası, Düz Mahalle'de yer alan Büyükşehir Ek Binası, Atatürk Caddesi üzerinde yer alan Büyükşehir Ek Binası ile Hükümet Caddesi ve Düz Mahalle'de yer alan esnafları ziyaret etti. Yılmaz, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Gerçekleştirdiği ziyaretler sonrası açıklama yapan Yılmaz, şu ifadelere yer verdi; " Sabahın erken saatlerinde Altınordu ilçemizde Köprübaşı mevkiinde Barbaros Caddesi’nde bugün tarihi çeşmemizin önüne gelmek suretiyle yol üzerinde gördüğümüz bütün esnaf kardeşlerimize hayırlı işler dedik. Altınordu'daki tüm kardeşlerimize esnaf ziyaretimize devam edeceğiz. Hiç kuşkumuz yok. Ordu ilimiz, eski şanına yakışır mahiyette 2014-2018 arası yapmış olduğumuz belediyecilik hizmetleri ile Türkiye’de belediyecilikte model oluşturan il sıfatını inşallah 31 Mart’tan sonra tekrar kazanacak. Çok az kaldı.  Tüm hemşerilerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum.  Haber merkezi

Enver Yılmaz Çamaş’ta Gövde Gösterisi Yaptı Enver Yılmaz Çamaş’ta Gövde Gösterisi Yaptı

Editör: Soner Özdemir