Ünye ve Fatsa programından sonra konvoy eşliğinde Altınordu ilçe merkezine gelen Enver Yılmaz, programda olmamasına rağmen burada kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara seslendi.

Yılmaz, Siz beni çağırdınız bende geldim dedi.

enver 2

Yılmaz konuşmasının devamında şunları söyledi:“Beş buçuk yıldır Ordu’ya gelmedim. Sebebi hiç önemli değil. Siz beni çağırdınız buraya geldim. Ya Bismillah deyip yola çıkan bu kardeşinize 31 Mart seçimlerinde tekrar Ordu Büyükşehir Belediyesine oy vermek süratiyle Ordu’da yeniden tarih yazacak mıyız? Akçay’da bir miting yaptık tarihte öyle bir miting görmedim, Ünye’de miting yaptık, Fatsa’da miting yaptık Şimdi Ordu’dayız ve burada miting yapma gibi bir düşüncemiz yoktu. Arkadaşlarımız dedi ki sen dışarı çıkarsan ne bir program yapabiliriz ne de tek parça kalabilirsin. Şimdi değerli hemşerilerimiz şurada bir kortej oluşturacağız. Hiç ayrılmadan bu kardeşinizin arkasından siyaset yapmayacaksınız. Kol kola girmek suretiyle hep beraber yürüyeceğiz. Yarından itibaren köy, sanayi, ilçe, mahalle sabahtan başlayacağız gece on ikiye kadar bu hasreti hemşerilerimizle kucaklaşmak suretiyle inşallah beş buçuk yıllık arayı telafisini hep beraber yapacağız. Bizim sevgimiz hepsine yeter.”

Yılmaz konuşmasının ardından Sırrı Paşa Caddesinde vatandaşları selamlayarak İyi Parti Ordu İl Başkanlığı binasına geçti. Haber merkezi

enver 5

Enver Yılmaz: OBB günde 1 trilyon faiz ödüyor Enver Yılmaz: OBB günde 1 trilyon faiz ödüyor

Editör: Soner Özdemir